Rzeszów 35-011 ul. Dojazd Staroniwa 9 +48 663 120 742 BLOG

Układanie kostki granitowej, brukowej i piaskowca.

Kostka Granitowa - Brukowa - Sprzedaż

Układamy kostkę granitową wszystkich rodzajów i rozmiarów oraz pod różnego rodzaju zastosowania:

- zabudowa studni, chodniki i ścieżki (ogrodowe)

tarasy, podjazdy pod samochody osobowe i ciężarowe.

SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ

Oferujemy sprzedaż kostki brukowej takich producentów jak Pater i Jadar. Osoby zainteresowane kupnem kostki zapraszamy do kontaktu: 533 323 816.


Dane kontaktowe


Jękot Krzysztof
właściciel

tel. 663 120 742

PUNKT SPRZEDAŻY


Rzeszów
ul. Krakowska 117C

tel. 533 323 816

e-mail: bik-bruk@o2.pl

NIP: 813 321 88 02

MAPKADecydujemy się na ułożenie kostki brukowej. Nie wiemy jakiej, nie wiemy, ile jej potrzebujemy. W uzyskaniu odpowiedzi na te pytania pomogą doświadczeni specjaliści. Bik Bruk,to firma zajmująca się nie tylko układaniem kostki brukowej. To firma, której pracownicy doradzą przed wyborem właściwej kostki i ją dla nas sprowadzą. Nie jesteśmy zobowiązani składać hurtowych zamówień. Sprzedaż detaliczna nie jest tu żadnym problemem.

Firma posiada duży skład, w którym od ręki możemy zobaczyć towar, który nas interesuje. Zdecydowanie lepiej obejrzeć przedmiot przed jego zakupem. Możemy przekonać się, czy to jest to, czego potrzebujemy, czy odpowiada nam kolor, wzór. Gołym okiem ocenimy jakość materiału, który ma nam posłużyć lata.

Bik Bruk oferuje bardzo konkurencyjne ceny na rynku. Prowadzi sprzedaż kolekcji firmy Pater i Jadar. Te marki pozwalają zagospodarować każdy teren, dzięki bardzo szerokiej ofercie produktów. Jadar gwarantuje duży wybór kostki brukowej. Jako lider produkcji kostek szlachetnych zapewnia asortyment najwższej jakości. Pater oferuje mnogość elementów przemysłowych, które pozwolą wykończyć dzieło. Obie firmy umożliwiają stworzenie obrazu, jaki sobie wyobrazimy.

Doświadczeni pracownicy zamówią dla nas wszystko, czego będziemy potrzebować. Dzięki temu, że skład wyposażony jest w auto, nie ma problemu z dostarczeniem zamówienia pod wskazany adres, prosto na budowę. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości przy dokonywaniu wyboru, warto poprosić o radę. Pracownicy firmy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania.

NASZ PLAC

Dane kontaktowe

ul. Dojazd Staroniwa 9, Rzeszów 35-011

tel. 663 120 742
e-mail: bik-bruk@o2.pl
NIP: 813 321 88 02


bikbruk